Kontakty

Kontakty na řídicí orgány pro nástroj ITI:

IROP

Lenka Kriegischová Lenka.Kriegischova@mmr.cz 

Simona Rulcová Simona.Rulcova@mmr.cz 

Ivana Projsová Ivana.Projsova@mmr.cz 

OP VVV

Helena Barbořáková Helena.Barborakova@msmt.cz 

OP ŽP 

Libor Dorňák Libor.Dornak@mzp.cz 

OP PIK

Jan Mýl myl@mpo.cz 

OP PPR

Oldřich Hnátek oldrich.hnatek@praha.eu

OP Z

Investiční priorita 1.1 Přístup k zaměstnání 

Pavel Bartoš Pavel.Bartos@mpsv.cz 

Jiří Možný Jiri.Mozny@mpsv.cz 

Investiční priorita 2.1 Aktivní začleňování

Šárka Müllerová sarka.mullerova@mpsv.cz 

OP Doprava

Michal Ulrich michal.ulrich@mdcr.cz

Michal Kokeš michal.kokes@mdcr.cz